Logo Irith Games

Masters of War - graficzne tech-demo już dostępne!

Najmocniej przepraszam za spóźnienie, ale miałem po drodze kilka nieprzewidzianych wypadków. Graficzne tech-demo jest już dostępne do pobrania na Windows i najpewniej jutro wrzucę wersję Linux. Jest to standardowy build Unity.

PO URUCHOMIENIU GRA MOŻE SIĘ ZAWIESIĆ NA CHWILĘ PRZY SPLASH SCREENIE, ALE TO DLATEGO, ŻE POWINIEN BYĆ TAM EKRAN ŁADOWANIA (mój błąd)

LOGOWAĆ SIĘ MOŻECIE Z KONT ZAŁOŻONYCH NA NASZEJ STRONIE GŁÓWNEJ

Chciałem wrzucić tam dużo więcej rzeczy, które mamy już w wersjach testowych, jednakże uznałem, że czekało by mnie jeszcze sporo debugowania.

Jest to wersja niemalże całkowicie goła oraz niema(dźwięki w przygotowaniu). Pokazuje to, co działa na ten moment stabilnie: 

 1. System logowania
 2. System poruszania się
 3. System komunikatów
 4. Część grafiki

Tooltipy dla Was są po polsku, gdyż liczę na ten moment na wsparcie samych rodaków. A interfejs pierwotny wykonujemy w wersji angielskiej (w finalnej wersji będzie wybór między polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim, gdy tylko znajdziemy tłumaczy). Gdy wejdzie dubbing, też będzie polski/angielski. To samo z wersjonowaniem: Windows i Linux, to nasze target platformy.

Do finalnej wersji zostało do zrobienia:

 1. Elementy gameplay i system rozgrywki na stole
 2. Systemy AI do karczmy, dla gości oraz drona*
 3. Czat i lista znajomych*
 4. Kreator własnych postaci*
 5. Budynki mapy, modele figurek i efekty kart*
 6. Ranking
 7. Kreator mapy

* - w fazie debugowania

 Wszelkie usterki, które zauważycie już teraz możecie zgłosić na e-mail: fala@irith-games.com. Będziemy wdzięczni za pomoc.

Linki:

Dodano: 2018-07-26 18:07:46